Yöresel.com

Çakşır Otu Kökü Öğütülmüş 500 Gr (#1681)

25,00 TL
Gelince Haber Ver
 Stoğa gelince haber ver
 • Çakşır Kökü Öğütülmüş 500 gr

   

       Hatay Kel Dağından 4 mevsim toplanabilen bir bitkinin köküdür.O yüzden her hafta taze olarak toplanılıp öğütülmektedir.Ürün %100 gerçektir. 

  Çakşır faydaları ve kullanımı ile ilgili araştırmayı google arama motorundan yapabilir yada bizimle iletişime geçerek sorabilirsiniz.

  Ürün gizli paket ile gönderilmektedir.

  Ürünün dişisi ve erkeği varmış doğru mu ?

  Bu Yanlış bilgi hakkında bilgilendirme :Evet Ürünün Dişisi veya erkeği Vardır.Fakat ikisi de aynıdır.Bitki, ilkbaharda çiçek açtığı zaman buna dişi diyorlar.Diğer mevsimlerde , erkek diyorlar.

  Yani Kök aynı kök.Dolayısı ile erkek veya kadınlarda aynı etki göstermektedir.Dişisini bayanlar, erkeğini erkekler kullanmalı diye bir şey yoktur.Dediğimiz gibi ürün tektir.Tek köktür.

   


  Ürünlerim Nasıl Gönderilir?

   

  Isı transferini önleyen ve darbelere karşı absorbe özelliği bulunan Strafor köpük kutular, buz aküleri, vakumlu poşetler, patlar balon ve özel ambalaj malzemeleri ile ilk günkü tazeliğinde bozulmadan, kırılmadan sofranıza getiriyoruz.

   

  Peki Geri İade ve Değişim Hakkım Var mı?

   

  Aldığınız ürünleri 14 gün içinde geri iade hakkınız bulunmaktadır.Ürün herhangi bir şekilde bozuk, ezik ve kırık geldiyse hemen bizimle irtibata geçtiğiniz takdirde sorununuzu hemen çözüyoruz.

   

  Kargolarınızın Takibini Yapıyoruz

   

  Ürünler kargoya verildikten sonra size takip kodu içeren mail gönderimi yapıyor , kargonuzu teslim alana kadar takip ediyoruz.

   
  Hataydanal ile Güvenli Alışveriş
   
  Hatay merkezde faaliyet gösteren şirketimiz, 5 senede Türkiye genelinde onbinlerce müşterimizin güvenini kazanmanın ve yaklaşık 50 bin adet ürünün sorunsuz teslimatını sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.
 • Giriş yapmamış olarak görünüyorsunuz. Lütfen yorum yazabilmek için giriş yapın.

 • Yapılan 495 alışverişten aldığı 40 değerlendirmede %94.38 olumlu puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 39 1
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 38 2
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 38 2
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 36 4
 • Mağazaya soru sorabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...