Yöresel.com

Ceviz Reçeli 800 Gr (#755)

35,00 TL
 • Cevizin lezzeti ve besleyiciliğini, tatlının dayanılmaz lezzetiyle buluşturan ceviz reçeli, yeni keşifler arayanlar için, sofraları şenlendiren türde bir reçeldir. Cevizlerin, henüz olgunlaşmamış yeşil hallerinin toplanıp, suda bekletilerek yapıma hazırlandığı ceviz reçelinde, bu cevizler karanfil tohumunun tatlandırıcı etkisiyle birleşir ve ceviz reçelinin, muhteşem tadı ortaya çıkar. Hatay ‘a özgü olan ve büyük bir emek verilerek hazırlanan bu reçel, hem tadı, hem de farklı görüntü ile kahvaltıların en güzel tatlarından biri olurken,  sütlü tatlıların da şık tamamlayıcılarıdır.

  Ürünlerim Nasıl Gönderilir?

  Isı transferini önleyen ve darbelere karşı absorbe özelliği bulunan Strafor köpük kutular, buz aküleri, vakumlu poşetler, patlar balon ve özel ambalaj malzemeleri ile ilk günkü tazeliğinde bozulmadan, kırılmadan sofranıza getiriyoruz.

   

  Ürün Saklama Koşulları

  Kapağı açtıktan sonra bir hafta içinde tüketiniz.Aksi taktirde şekerlenme yapabilir.Buzdolabında yada serin ve karanlık yerlerde saklayabilirsiniz.

   

  Geri İade ve Değişim Hakkım Var mı?

  Aldığınız ürünleri 14 gün içinde geri iade hakkınız bulunmaktadır.Ürün herhangi bir şekilde bozuk, ezik ve kırık geldiyse hemen bizimle irtibata geçtiğiniz takdirde sorununuzu hemen çözüyoruz.

   

  Kargolarınızın Takibini Yapıyoruz

  Ürünler kargoya verildikten sonra size takip kodu içeren mail gönderimi yapıyor , kargonuzu teslim alana kadar takip ediyoruz.

 • Yorum Yap

  Ürüne Puan Verin
 • Yapılan 62 alışverişten aldığı 6 değerlendirmede %83.33 olumlu puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 5 1
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 5 1
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 5 1
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 5 1
 • Mağazaya soru sorabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...