Yöresel.com

Defne Sabunu - 4 Lü (#800)

24,00 TL
 • DEFNE SABUNU

  Mitolojide ‘güneş tanrısı’ Apollon’dan kaçan su perisi Daphne’nin defne ağacına dönüşmesiyle efsaneleşen defne ağacının yaprağındaki yağlar ile üretilen defne sabunu, saçı besleyip kuvvetlendirerek saç dökülmesini önlüyor.

  Mikrop öldürücü özelliğe sahip ‘defne sabunu’ mantar ve egzama rahatsızlıklarına yakalanma riskini azaltarak vücudu hastalıklardan koruyor. İlaç yapımında ve cilt bakımında da kullanılan defne sabunu, derideki gözenekleri açarak kuru cilde parlaklık ve yumuşaklık veriyor. Defne sabunu içerisindeki ‘klorofil’ sayesinde kurudukça rengi biraz daha açılıyor.

  Defne sabunu dünyada en çok çok Akdeniz bölgesinde yetişen defne ağacından elde edilmektedir. İçerisinde defne yaprağından elde edilen defne yağı(%70) , saf zeytinyağı, damıtılmış su ve sabunlaştırıcı madde yer almaktadır.

  Sabunlarımızda kimyasal ürün, boya, aromatik madde uçucu yağlar, hayvansal yağlar, karıştırıcılar ve belirtilenler harici yağlar kesinlik kullanılmaz. Bu nedenle  tamamıyla doğal ve sağlıklıdır.

  Nem tutucu kimyasallar kullanılmadığı için sabun kalıpları sabit gramajlı değildir. Zaman geçtikçe nemini kaybeder  , gramajında ve renginde  kayıplara uğrar fakat bu durum içeriğinde kimyasal kullanılmadığının kanıtıdır.

  Ürünlerim Nasıl Gönderilir?

  Size gönderilen kutu içerisinde  hasır ambalajında 170-190 gram arası 4 adet kalıp defne sabunu bulunmaktadır.

  Geri İade ve Değişim Hakkım Var mı?

  Aldığınız ürünleri 14 gün içinde geri iade hakkınız bulunmaktadır.Ürün herhangi bir şekilde bozuk, ezik ve kırık geldiyse hemen bizimle irtibata geçtiğiniz takdirde sorununuzu hemen çözüyoruz.

   Kargolarınızın Takibini Yapıyoruz

  Ürünler kargoya verildikten sonra size takip kodu içeren mail gönderimi yapıyor , kargonuzu teslim alana kadar takip ediyoruz

 • Yorum Yap

  Ürüne Puan Verin
 • Yapılan 47 alışverişten aldığı 2 değerlendirmede %50 olumsuz puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 1 1
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 1 1
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 1 1
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 1 1
 • Mağazaya soru sorabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...