Yöresel.com

Paylaş

Doğal Eşek Sütü Sabunu ( Cilt Dostu ) (#eşksbn74)

80,00 TL
 • -Eşek sütü insan derisinin pH düzeyine çok yakın bir pH düzeyine sahiptir, cildin nemlenmesine ve cildin doğal yağlarının dengede kalmasına yardımcı olur.

  -İçerdiği vitamin ve aminoasitler sayesinde sivilce oluşumunu engeller. Sivilcelerin gözeneklere dolan kir ve yağlar sonucunda oluştuğunu hatırlarsak, cildin tamamen temizlenmesi ve yağın dengelenmesi sonucu sivilce oluşumunu engeller.

  -Egzama, sedef gibi cilt hastalıklarına iyi geldiği de söylenir. Bu gibi cilt hastalıklarına iyi geldiği de söylenir. Bu gibi cilt hastalıklarına sahip kişilere eşek sütü sabunu önerilir.

  -Eşek sütü sabunu kantlanmış bir yaşlanma önleyici faydaya sa sahiptir. İçerdiği retinol ile, ince çizgi ve kırışık görünümünü önler. Düzenli kullanımda yaşlanma etkilerini azaltır.

  -Eşek sütü sabunu, yüksek düzeyde protein, fosfolipit ve seramid içermesi nedeniyle cilt için canlandırıcıdır ve bu da ona hem yatıştırıcı hem de yeniden yapılandırıcı özellikler kazandırır. Yani cilt eşek sütü sabunu sayesinde kendi kendini onarabilir.

 • Giriş yapmamış olarak görünüyorsunuz. Lütfen yorum yazabilmek için giriş yapın.

 • Yapılan 1 alışverişten aldığı 0 değerlendirmede %NAN olumsuz puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 0 0
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 0 0
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 0 0
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 0 0
 • Mağazaya soru sorabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...