Yöresel.com
 • %9 İndirim
 • Doğal Köy Yumurtası 30 Adet (#7460)

  55,00 TL 50,00 TL
  • Taze, Hakiki Köy Yumurtası!

   Yumurtalarımız her daim taze ve lezzetlidir. Çünkü; çiftliğimizde sınırlı sayıda yumurta üretimi yaparız. Burası endüstriyel yumurta üretimi yapılan, binlerce tavuğu olan bir tesis değil. Belli sayıdaki tavuğumuzla, kümeslerimizde günlük toplayabildiğimiz yumurta 800 – 900 adedi geçmez. Çiftliğimizde tavukların topraktan yediği ottan, onları beslediğimiz yemlere, tavuklarımızın cinsinden, gelişim süreçlerine ve yaşam alanına kadar her aşaması doğaldır. Aynı zamanda veteriner hekimlerimiz tarafından düzenli olarak kontrol edilir. Özetle; Doyum Çiftliği’nden yumurta aldığınızda evinizde, sofranızda hakiki köy yumurtasını afiyetle, güvenle yiyebilirsiniz.

   Yem rasyonumuzu kendimiz, veteriner hekimlerimiz kontrolünde çiftliğimizde hazırlarız. Hazır yem kullanmayız. Her gün folluklardan toplanan günlük, taze yumurtalarımız paketleme alanımıza gelir ve burada siparişleriniz için teker teker sarıp sarmalanır. Ambalajlarımızda sağlıklı, doğal ve iyi malzeme kullanırız; çünkü yumurta kabuğu canlı, nefes alan bir besindir.  Ailece, afiyetle ve güvenle tüketebilirsiniz.

   Biz hiç "gezmeyen tavuk" görmedik, bilmeyiz. "Özgür tavuk" diyorlar, özgür olmayanını da bilmiyoruz. Bizim tavuklarımız geniş kümeslerimizde ve onlar için ayrılan korunaklı alanda istedikleri gibi gezinirler. Hazır yem kullanmayız. Her gün folluklardan toplanan günlük, taze yumurtalar, paketleme alanımıza gelir ve burada siparişleriniz için teker teker sarıp sarmalanır. Size sapasağlam ulaştırmak için ayrıca özen gösteririz. Yumurtalarımızı ailenizle birlikte, gönül rahatlığıyla yiyin. Afiyet olsun.

   Paket İçeriği: 30 Adet taze, günlük köy yumurtası


    

  • Yorum Yap

   Ürüne Puan Verin
  • Yapılan 4 alışverişten aldığı 0 değerlendirmede %NAN olumsuz puan aldı

   Mağaza Performansı
   Ürününüz zamanında kargolandımı ? 0 0
   Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 0 0
   Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 0 0
   Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 0 0
  • Mağazaya soru sorabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...