Yöresel.com

Paylaş

Güntepe Süt Reçeli ® 210 G (#2472)

35,00 TL
 • Süt reçeli ®;

   

  Süt tüm insanlık için faydalı besinlerin başında gelir, fakat bu besini bozulmadan saklamak hep sıkıntılı olmuştur. Bizler bu besini saklamak için peynir yapmışız yoğurt yapmışız en sonunda Süt reçeli ® yapmışız evet Süt reçeli ® sütten reçel mi olur dediğinizi duyar gibiyim dünyanın pek çok yerinde sütün bu yada buna benzer haline rastlamak mümkün kısaca sayarsak bunlar Güney Amerika’da dulce de leche, Meksika’ cajeta eski Sovyet bloğunda Sguşyonka moloko, Avrupa’da sweetened condensed milk sayılabilir. Pek çok kültür sütü tatlı olarak saklamanın yolunu bulmuş ve bunu sahiplenmiştir. Bizim geliştirdiğimiz Süt reçeli ®’ne gelirsek kaz dağlarının eteklerinde iklim ve bitki örtüsüyle çevresinden ayrılan Ezine ovasında beslenen koyunların sütü taze olarak toplanır ve sizin için sevgiyle kendine özgü kıvamlı ve lezzetli Süt reçeli ® haline dönüştürülür. Evinize gelen bu lezzeti isterseniz kaşık kaşık, isterseniz kahvenizin içine lezzet bombası olarak tüketebilirsiniz, durun daha bitmedi isterseniz çayınızın yanında bisküvinin arasına sürüp lezzetli atıştırmalık yada kekinizin üstüne sürüp onu taçlandırabilirsiniz. Nasıl tüketmek istediğiniz sizin damak tadınıza kalmış

  Ama bizim ürettiğimiz ürün hijyenik şartlarda kesinlikle kıvam arttırıcı, renklendirici, koruyucu katkı maddeleri kullanılmadan hazırlanmıştır. işletmemiz bakanlık onay belgesi almış 40 yıllık bir aile işletmesidir.

   

  Süt reçeli ® tescilli markadır,

   

  Süt reçeli ® Ezine peynirinin yapıldığı koyun sütünden yapılır ve bir kavanoz (210 gr) yaklaşık 2 kilo koyun sütünden elde edilir.

   

  Süt reçeli ® içerdiği koyun sütünden dolayı kalsiyum minerali ve D vitamini açısından zengin kaynaktır.

   

  Süt reçeli ® içindeki şeker Türkiye şeker fabrikalarının üretimi, doğal pancar şekeridir, kesinlikle yapay tatlandırıcı kıvam arttırıcı içermez.

   

  Süt reçeli ® çocuğunu emziren annelerin süt kalitesini arttırmaya yardım eder.

   

  Süt reçeli ® kemik erimesine karşı koruyucu etkilidir.

   

  Süt reçeli ® Çocuğunuz için diğer çikolatalı yapay gıdalara göre çok daha sağlıklıdır.

   

  Süt reçeli ® koyun sütünden yapılmasına rağmen koyun kokmaz.

   

  Süt reçeli ® üretilirken HACCP standartlarına göre güvenli gıda imalatı yapılır ve işletmemiz denetlenir.

   

  Süt reçeli ® yaklaşık 6 saatlik bir hazırlık sürecinden sonra kavanoza girer ve oda sıcaklığında son kullanma tarihi 7 ay dır, açıldık dan sonra son kullanma tarihine kadar buzdolabında saklayabilirsiniz

   

  Süt reçeli ® sağlıklı cam kavanozda satışa sunulur doğal pastörizedir,

   

 • Yorum Yap

  Ürüne Puan Verin
 • Yapılan 64 alışverişten aldığı 0 değerlendirmede %NAN olumsuz puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 0 0
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 0 0
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 0 0
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 0 0
 • Mağazaya soru sorabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...