Yöresel.com

Köyceviz Harnup Pekmezi 600 G %100 Doğal (#4010)

55,00 TL
 • Değerli Müşterilerimiz 

              Soğuk havaların ;kış mevsiminin vazgeçilmez enerji deposu PEKMEZ ! ile ilgili birkaç dakikanızı alacak bu yazımızı gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. 

              Ülkemiz ; havası , suyu , iklim yapısı ,tarım alanları , endemik bitki örtüsü ve işlenebilir topraklarının ihtiva ettiği mineraller açısından tüm dünya tarafından bilinmekte ve dikkatle gözlemlenmekedir.
              Ülkemizin sahip olduğu endemik bitki örtüsü yapısı ve çeşitliliği de dikkatle irdelenmesi gereken bir konudur. Dünyanın en zengin endemik bitki örtüsü ülkemizdedir. Sahip olunan bitki örtüsünün çeşitliliği ve bu bitki örtüsünde yetişen ürünler topraktan aldığı mineraller sayesinde ; işlenmiş veya ham olarak lezzetini tüm düyaya duyurmuştur.
              Lezzetlerimizin ünü öyle bir yayılmıştır ki Ülkemizden iki tane ilimiz Dünyanın 20 şehirinin yer aldığı Gastronomi şehirleri arasına seçilmişlerdir. Bu illerimiz Hatay ve Gaziantep'tir. Yöresel lezzetler anlamında iki şehirimizde dünya mutfağına birçok lezzet kazandırmış ve kazandırmaya devam etmektedir. 
              Hatay ilimizin ender ürünlerinden biri olan harnup (keçi boynuzu) meyvesi eşsiz lezzetinin yanında ; meyvesinden yapılmakta olan pekmezi ile de insan sağlığı açısından da birçok fayda kazandırmaktadır. Bu faydaları sıralayacak olursak; 
              - Cinsel gücü arttırıcı olan bu ürünümüzün ayrıca sperm sayısında ciddi bir artışa sebep olduğunun kesinlik kazandığı uzmanlar tarfından ifade edilmektedir.Özellikle çocuk sahibi olamayan kişilerin ya da ileri yaşta çocuk sahibi olmak isteyen kişilerin özellikle harnup (keçi boynuzu) pekmezini kullanmaları önerilmektedir. 
              - Kalbi desteklediği , tansiyonu dengelediği , insan vucuduna enerji verdiği ve güçlendirdiği fade edilmektedir. 
              - Dişler ve diş etleri için bulunmaz bir derman olduğu ve bunları beslediği bu konuda sorun yaşayanların mutlaka denemesi gerektiği ifade edilmektedir. 
              - Kalsiyum deposu olması sebebiyle kemikler için bulunmaz bir ürün olduğu ve kansızlığa karşı koruyucu olduğu ifade edilmektedir. 
              - Keçi boynuzu (harnup)'nun az bilinen bir özelliği de bağırsakları çalıştırmasıdır. Bu sebeple iyi bir zayıflama aracıdır. 
              - Çocuklar ve hamileler bayanlar için ; protein değerleri bakımından zengin bir yapısı olması sebebiyle çocukların ve hamile bayanların  özellikle kullanması tavsiye edilmektedir. 
              - Mineral açısından incelediğimizse ise Çinko , magnezyum , fosfor , kalsiyum ,potasyum , demir, bakır minerallerini içerir.
              - Broşları tedavi edici ve akciğer rahatsızlıklarına karşı da iyileştirici olduğu bilinmektedir. 
              - Yukarıdaki saymış olduğumuz sebeplerden ötürü faydalarına inandığımız ve bu faydalarını ülkemizin tüm insanlarına ulaştırma isteğimiz bu ürünü KÖYCEVİZ DOĞAL VE YÖRESEL LEZZETLER olarak üretmekte ve siz değerli tüketicilerimize sunmaktayız. Ürünlerimiz ile ilgili gıda kodeksine ve Türk standartlarına uygunluğu ile ilgili sertifikalarımız mevcuttur. Bu ürünümüz için daha ayrıntılı bilgi almak üzere site yöneticilerimize veya müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla !

           AFİYET OLSUN .

               
                 

 • Giriş yapmamış olarak görünüyorsunuz. Lütfen yorum yazabilmek için giriş yapın.

 • Yapılan 193 alışverişten aldığı 11 değerlendirmede %88.64 olumlu puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 11 0
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 11 0
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 11 0
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 6 5
 • Mağazaya soru sorabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...