Yöresel.com

Hazır Yemek

Sonuçları Filtrele
Fiyat (TL)
-
Yöre
  • Adıyaman4
  • Hatay2
  • Çanakkale1
Limit:
Sıralama:

7 sonuçtan 1 ile 7 arası görüntüleniyor.

Hazır Yemekler yoresel.com'da

Hazır yemek gıda sanayisinin temel hedefi üreticiden alınan organik besinlerin, besin değerini kaybettirmeden ve hiçbir katkı maddesi kullanılmadan doğal olarak nihai tüketiciye ulaştırmaktır. Yoresel.com doğal ve taze yöresel ürünleri doğrudan üreticiden tüketiciye ulaştırmakla beraber, hazır yemekleri severleri ile buluşturuyor. Memleketinizden uzakta, yöresel lezzetlerinizin hasretini duyuyorsanız yoresel.com sizler için biz çözüm sunuyor. Yörenizin meşhur lezzetine yoresel.com ile ulaşmak mümkün.

Hazır Yemekler Nelerdir?

Hazır yemek denince akla ilk gelmesi gereken kısmen pişirilmiş ve paketlenmiş, ısıtılarak ya da biraz pişirilerek servise hazır olacak yemek türleridir. Bazı türleri dondurulmuş olarak sunulur. Genelde tek porsiyonluk ve kolay hazırlanışıyla yoğun tempolu çalışan ve mutfağa vakit ayıramayanlar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Hazır Yemekler Sağlıklı Mı?

Piyasada satışa sunulmuş birçok hazır yemek içerdiği koruyucu maddeden dolayı sağlıksızdır. Bundan dolayı sipariş vereceğiniz ürünün içeriğine dikkat etmeniz gerekli. Satın alınan ürünün son tüketim tarihine ve saklama koşullarına da dikkat etmek gerekir.

Hazır Yemekler Tazeliğini Ne Kadar Korur?

Günümüzde kısmen pişirilmiş, marketlerde satılan ve satın alınıp evde fırın ve mikrodalga yardımıyla kolaylıkla hazırlanabilen birçok hazır yemek mevcuttur. Genellikle paket ya da konserve haline getirilerek satışa sunulmaktadır. Böylelikle ürün tazeliğini tavsiye edilen tüketim tarihine kadar korumaktadır. Eğer paketli olmayan bir hazır yemek sipariş ettiyseniz bu ürün size donmuş halde gönderilecektir. Donmuş ürünler yaklaşık 3-4 gün aralığında tazeliğini koruyabilmektedir (bu ürüne göre farklılık gösterebilir).

Hazır Yemek Neden Tercih Edilir?

Günlük hayatın koşuşturmasında mutfağa yeterince vakit ayıramıyorsanız hem lezzetli hem sağlıklı hem de yöresinin meşhur ürünlerine tek tıkla yoresel.com üzerinden ulaşabilir dilediğiniz kadar hazır yemek sipariş edebilirsiniz.

yoresel.com'dan Alışveriş Yaparak Yerel Üreticilere Destek Olduğunuzu Biliyor Muydunuz?

Yoresel.com’ dan almış olduğunuz ürün ile yöresel lezzetlerle dolu olan kültürümüzü yaşatmış olup yerel üreticileri doğrudan desteklemiş olursunuz. Sayfamızda yer alan her ürün üreticiden doğrudan tüketiciye ulaşmaktadır.