Yöresel.com

Paylaş

İncir Zeytinyağı Mucizesi (#)

99,99 TL
 • Doğal olarak Ege topraklarında yetişen incir meyvesi ile şifa kaynağı olarak bilinen zeytinyağının bir araya geldiği İncir Zeytinyağı Mucizesi, bağışıklık sisteminizi güçlendirip metabolizmanızı hızlandırıyor.

  İncir Zeytinyağı Mucizesi Faydaları

  İncir Zeytinyağı karışımı, başta sindirim ve boşaltım sistemleri olmak üzere tüm vücudu olumlu yönde etkiliyor. İncir Zeytinyağı mucizesi, içeriğindeki besleyicilerden gelen vitaminler, mineraller ve lif ile karaciğer, mide, kalp ve tüm organları destekliyor.

  Özenle Hazırlanan İncir Zeytinyağı

  Mevsiminde yetişmiş incirler, İncir Zeytinyağı Mucizesi için özenle seçiliyor ve hiçbir koruyucu ve katkı maddesi eklenmeden kurutuluyor. Kuruyan incirlere sağlıklı yollarla elde edilmiş zeytinyağı ekleniyor.

  Doğal kuru incirle zeytinyağının buluşmasının sonucunda İncir Zeytinyağı Mucizesi, hayatınıza dokunmak için özenle paketleniyor.

  İnciri Zeytinyağında Bekletip Yersek Ne Olur?

  İncir ve zeytinyağının karışımıyla elde edeceğimiz besin kürü sağlığınız açısından tam bir şifa kaynağı olacaktır. Öyle ki kuru incir ve zeytinyağı kürünün cinsel sağlığın korunmasından sindirim sisteminin düzenlenmesine; solunum yolu rahatsızlıklarından hafızayı güçlendirmeye ve kas gelişimden zayıflamaya kadar mucizevi bir besin olduğunu söyleyebiliriz.

  Kuru incir ve zeytinyağı tek başlarına bile birçok vitamin ve mineral bakımından zengin içeriğe sahip besinlerdir. Dolayısıyla zeytinyağı ve kuru incir karışımı kendine özgü lezzetinin yanı sıra faydaları bakımından da eşi benzeri olmayan bir besin kaynağıdır. Nitekim zeytinyağlı incirin faydaları şöyledir:

  • Cinsel gücü artırmasının yanında sperm kalitesini iyileştirdiği düşünülmektedir.
  • Hafızayı güçlendirdiği öne sürülmektedir.
  • Düzenli tüketilmesi halinde astım ve öksürük gibi süregelen rahatsızlıkların kalıcı olarak ortadan kaldırılmasına yardımcı olduğu belirtilmektedir.
  • Bağırsak yollarını rahatlatarak kabızlığın giderilmesi üzerinde etkilidir.
  • Yüksek oranda kalsiyum ve fosfor içermesi sebebiyle kas, kemik ve diş sağlığının korunması noktasında önemli etkileri olduğu söylenebilir.

  Zeytinyağlı İncir Kürü Zayıflatır mı?

  Kuru incir lif bileşeni bakımından oldukça zengin bir besindir. Bu anlamda, diyet listelerinde yer verilebilir.  Zeytinyağı ise özellikle güçlü bir sindirim ve boşaltım sistemi için önemli bir besindir. Dolayısıyla zeytinyağlı incir tüketimi kontrollü bir şekilde yapıldığı takdirde insan sağlığı bakımından oldukça yararlı etkilere sahip bir besin maddesi olarak görülebilir. Böylece kilo alımı da söz konusu olmaz.

  Paket içeriği 50 cl sızma zeytin yağı ve 700 gr doğal kuru incir.

 • Giriş yapmamış olarak görünüyorsunuz. Lütfen yorum yazabilmek için giriş yapın.

 • Yapılan 2 alışverişten aldığı 0 değerlendirmede %NAN olumsuz puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 0 0
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 0 0
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 0 0
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 0 0
 • Mağazaya soru sorabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...