Yöresel.com

İzmir Bergama Tulum Peyniri Koyun Keçi 500 Gr (#SK00192ccc)

85,37 TL
 • UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


  Koyun Keçi Tulum Peyniri Olgunlaşmış

  İzmir Tulum Peyniri Yapımı

  Hazırlanan süt eski usul tülbent ile süzülerek hazırlanır. 30°C sıcakta kaynatılan süt mayalanır. 1 kg peynir elde etmek için 5 litre süt kullanılmaktadır. Mayalama sıcaklığı ve süresi her peynirde farklı olduğu gibi tulum peynirinde de faklıdır. Geleneksel olarak üretilen peynir de koyun sütünün yanında az miktarda keçi sütü peyniri de vardır. Mayalama sıcaklığı hava ve iklim koşullarına göre farklı sıcaklıklarda mayalanmaktadır. Soğuk havalarda 27°C – 41°C arasında olurken yazın sıcak havalarda 28°C – 30°C arasında olmaktadır. Kaynatılarak mayalanan peynirler kepçeler ile toplanarak kalıplara doldurulmaktadır. Dinlendirilmeye alınan peynirler 1 gün dinlendirilir.

  Hazırlanan peynir özel olarak hazırlanan tulumların içerisine yerleştirilir. Hava almasını önleyecek şekilde hazırlanan tulumların içerisinde peynirler olgunlaşma ve bekleme zamanına alınır. 2 ay civarındaki süre boyunca bekleyen ve olgunlaşan peynirler hazırlanır. Tüketime hazır hale gelen peynirler üreticiden sizlere ulaşır.

  Tulum peynirinin 100gr’ındaki besin değerleri:
  Protein: 26,0 gr
  Yağ: 14,7 gr
  Karbonhidrat: 3,3 gr
  Kalori: 257 kcal

  Alıştığımız lezzetlerden uzak bilinmeyen lezzetleri kapınıza ulaştırıyoruz. Tüm ürünler sizler için özenle temin edilmiş ve sunulmuştur. 

  ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

  Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz.

  NASIL GÖNDERİLİYOR?

  Et ürünlerini dilerseniz ince ince keserek vakumlu paketler halinde gönderim sağlanıyor. İsteğiniz üzere kesemeden tek parça olarak da gönderim yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için vakumlu paketler içerisinde gönderim yapılmaktadır. Vakumlu paket içerisinde dışarıdan olumsuz bir müdahale olmadığı takdirde yaklaşık olarak 1 ay ilk günkü tadını ve lezzetini muhafaza etmektedir. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları info@gurmepark.com.tr adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

  Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


  Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

  Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

  Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

  Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

   

  Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

  İyi Alışverişler.

  Not: Üretiminde kimyasal olan ve doğal olmaktan uzaklaştıracak nedenler içeren peynirleri ürünlerimizin arasına almadan en doğal ve sağlıklı olanlarını sunuyoruz.

   

 • Giriş yapmamış olarak görünüyorsunuz. Lütfen yorum yazabilmek için giriş yapın.

 • Yapılan 22 alışverişten aldığı 0 değerlendirmede %NAN olumsuz puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 0 0
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 0 0
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 0 0
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 0 0
 • Mağazaya soru sorabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...