Yöresel.com

Keçi Bidon Tulum 500 Gr (#SK00113)

67,07 TL
 • UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


  Doğal ortamlarında yetiştirilen keçilerin sütü zamanında sağılır ve hazırlanır. Hazırlanan süt bezler ile süzülür ve mayalanmaya başlar. Mayalanmak için bidonlara doldurulur ve hazırlanır. Mayalama için oda sıcaklığı peynir için çok önemlidir. Peynirin lezzetini almasında ve olgunlaşmasında etkili bir faktördür. Olgunlaşma sürecinde sıcaklığı sürekli kontrol edilen odalarda hazırlanan Tulum Peynirleri eşsiz lezzetini ustaların tecrübe sırlarından almaktadır.

  Uzun zamanda üretilen ve üretiminde kimyasal ve koruyucu madde içermeyen doğal ürünleri ulaştırmanın memnuniyetini yaşıyoruz. Ürünler ve  hizmetimiz hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak bizimle paylaşırsanız onur duyarız. Teşekkürler

   

  ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

  Ürünlerimizi teslim aldıktan hemen sonra +4 derecede en az 3 saat dinlendirdikten sonra tüketmenizi tavsiye ediyoruz.


  ÜRÜNLERİM NASIL GÖNDERİLİYOR?

  Süt ve süt ürünlerini özel ısı izolasyonu sağlayan koruyucu ambalajlara koyuyoruz. Koruyucu kutu içerisinde dışarıdan oluşabilecek çarpmalara karşı korumalı olarak koliye yerleştirerek gönderim sağlanmaktadır. Tüm hava şartlarında gereken tedbirler ve önlemler alınarak paketlenir. Dış etkiden zarar görmeden size teslim edilir. Siz değerli müşterilerimize ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzeti ile ulaştırmak için her önlemi alarak güvenle ulaştırıyoruz. Koli içerisine diğer ürünler ile beraber güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kapatılan koli kargoya verilir adresinize teslim edilir.

  Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları info@gurmepark.com.tr adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

  Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


  Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

  Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

  Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önle mek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

  Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

   

  Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

  İyi Alışverişler.

 • Giriş yapmamış olarak görünüyorsunuz. Lütfen yorum yazabilmek için giriş yapın.

 • Yapılan 22 alışverişten aldığı 0 değerlendirmede %NAN olumsuz puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 0 0
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 0 0
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 0 0
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 0 0
 • Mağazaya soru sorabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...