Yöresel.com

Keçi Salamura Peyniri 2 Kg (#SK00208)

158,54 TL
 • UCUZ VE SAHTE ÜRÜNLER SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLİR !


  Keçi ve İnek Sütünden Kültürsüz Katkısız Salamura Beyaz Peynir 2  Kg

  Net : 1500 - 1600 gr arasında peynir bulunmaktadır

  Keçi ve inek sütü ile yapılan peynirlerin olgunlaştırılması için soğuk hava depolarında 1 yıl kadar bekletilmesi gerekmektedir. Bekleyebilmesi ve eşsiz bir lezzete sahip olabilmesi için tüm keçi peynirlerinde olduğu gibi tuzlu bir lezzete sahiptir.

  Fabrikasyon bir işlemden geçmeyen ve koruyucu kimyasal içermeyen peynirler olumlu koşullarda muhafaza edilmedi takdirde bozulmaya meyillidir. Kısa sürede bozulmadan dayanabilmesi ve güvenle tüketilebilmesi için içinde içerdiği tuz peynirin daha uzun bir süre tazeliğini ve lezzetini kaybetmeden durmasını sağlamaktadır.

  Keçi inek karışımı peynirini buzdolabında hava almayacağı bir şekilde streç ile sararak veya özel hava almayan kaplarda muhafaza edebilir ve güvenle tüketebilirsiniz. Bozulma, kokma ve formunu kaybetmesi gibi bir sorun yaşanmayacaktır.

   

  ÜRÜNLERİMİ NASIL SAKLAMALIYIM?

  Güvenle ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim aldıktan sonra 0°C ile  4°C de en az 2-3 saat buzdolabında dinlendirdikten sonra tüketebilirsiniz. Buzdolabında saklama kabı içerisinde hava ile temasını keserek muhafaza edebilirsiniz.

   

  NASIL GÖNDERİLİYOR?

  Kapatılan koli kargoya güvenli bir şekilde teslim edilir. Önlemlere rağmen paketlemede karşılaştığınız sorunları info@gurmepark.com.tr adresinden, canlı destek üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

  Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. En uzak yere 3 iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir. Kış şartları ve bir takım ulaştırma sorunlarında teslim süresi en fazla 1-2 gün değişiklik gösterebilir.


  Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

  Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. 

  Cumartesi günü kargo yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde yapılmaktadır.

  Kış şartlarında ürünlerin sıcak hava ile teması ve formunun bozulma riski olmadığından gönderim yapılmaktadır. Anlayışınız için Teşekkürler. 

   

  Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz, Afiyet Olsun.

  İyi Alışverişler.

 • Giriş yapmamış olarak görünüyorsunuz. Lütfen yorum yazabilmek için giriş yapın.

 • Yapılan 22 alışverişten aldığı 0 değerlendirmede %NAN olumsuz puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 0 0
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 0 0
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 0 0
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 0 0
 • Mağazaya soru sorabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...