Yöresel.com

Kuru Porçini Mantarı 100 Gr. Sınırlı Stok (#8850)

94,00 TL
 • Porçini Mantarı ( Bolet Mantarı, Çörek Mantarı, Ayı Mantarı):

  Porçini mantarı, ormanlardan ilkbahar ve sonbaharlarda toplanan en lezzetli ve aromatik türlerden biridir. Ballıdağ'ın zengin doğasında da bol bol bulunur. İlkbahahar ve sonbahar aylarında topladığımız porçini mantarlarının kurutulması sayesinde sezonları dışında da tüm lezzeti ile kullanılabilirler.

  Et yemeklerinin yanında, makarnalarda sos olarak veya omletlerde, sebzeli yemeklerde farklı bir koku ve tat katar. Kurutulmuş mantarları ılık suda 15-20 dakika beklettikten sonra dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

  Diğer kuru mantar çeşitlerimize buradan ulaşabilirsiniz. Mantar turşularımız da mutlaka tadına bakılması gereken İksirli Çiftlik tatlarıdır.

  Doğada Mantar Toplama

  Her yıl ilkbahar ve sonbahar aylarında düzenlediğimiz Doğa ve Mantar Şenlikleri ile hem bilgileniyor hem de ormanın keyfini çıkarıyoruz. Yemek ve orman ürünleri ile workshoplarımız ve lezzetli mevsim menülerimiz ile dolu dolu bir haftasonuna geçiriyoruz. Siz de mantar avı ve diğer programlarımıza Tatil Kasabamızın sitesinden takip edebilir, programları görebilirsiniz.  

  Afiyet olsun!

   

 • Giriş yapmamış olarak görünüyorsunuz. Lütfen yorum yazabilmek için giriş yapın.

 • Yapılan 28 alışverişten aldığı 0 değerlendirmede %NAN olumsuz puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 0 0
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 0 0
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 0 0
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 0 0
 • Mağazaya soru sorabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...