Yöresel.com

Lavaş Peyniri (ÇÖREK OTLU) ANTAKYA PEYNİRİ 1KG (#854)

26,00 TL
DİĞER SATICILAR
26,00 TL
Hataydanal Misket Peyniri (1 Kg)

Alıcı Öder - Aynı Gün Kargo

 •   Çörek Otlu Lavaş Peyniri 
  İnek sütü ile mayalanan peynirin içine çörek otu karıştırılıp pastorize edildikten sonra olgunlaşmaya bırakılarak elde edilir.Yöremize has çok lezzetli bir peynirdir.Az tuzlu ve hafif yağlıdır.Kahvaltıda kullanılabileceği gibi tost içinde kullanılmaktadır. Ürün 1 kg olarak gönderilir.

   


  Ürünlerim Nasıl Gönderilir?

  Isı transferini önleyen ve darbelere karşı absorbe özelliği bulunan Strafor köpük kutular, buz aküleri, vakumlu poşetler, patlar balon ve özel ambalaj malzemeleri ile ilk günkü tazeliğinde bozulmadan, kırılmadan sofranıza getiriyoruz.

  Peki Geri İade ve Değişim Hakkım Var mı?

  Aldığınız ürünleri 14 gün içinde geri iade hakkınız bulunmaktadır.Ürün herhangi bir şekilde bozuk, ezik ve kırık geldiyse hemen bizimle irtibata geçtiğiniz takdirde sorununuzu hemen çözüyoruz.

  Kargolarınızın Takibini Yapıyoruz

  Ürünler kargoya verildikten sonra size takip kodu içeren mail gönderimi yapıyor , kargonuzu teslim alana kadar takip ediyoruz.

  Hataydanal ile Güvenli Alışveriş
  Hatay merkezde faaliyet gösteren şirketimiz, 5 senede Türkiye genelinde onbinlerce müşterimizin güvenini kazanmanın ve yaklaşık 50 bin adet ürünün sorunsuz teslimatını sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.
 • Yapılan 142 alışverişten %70 olumlu puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 4 1
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 4 1
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 3 2
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 3 2
 • Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?