Yöresel.com
Sizin İçin Haftanın Fırsatları
Çok Satanlar
Sizin İçin Seçtiklerimiz
İndirimli Ürünler
Haftanın Fırsatları

Yöresel , Organik ve Doğal Ürünler Marketi

Hatay Altınözü ilçesinden zeytinyağı, Bursa Gemlik ilçesinden zeytin, Tokat bağlarından özenle toplanan salamura yaprak, Doğu Giresun’un yüksek rakımlı çaylıklarından toplanan siyah çay, İzmir’de yetişen lavantalar ile elde edilen lavanta yağı, 150 yıllık tarif ile elde edilen ev yapımı Hatay’ın meşhur lezzeti künefe, sofraların sultanı humus, hakiki nar ekşisi ve daha bir çok yörenin vazgeçilmez lezzeti yoresel.com’da.

yoresel.com‘da editör onaylı, gerekli incelemeler sonucu satışa açılmış, organik, %100 doğal ve yörelere ait ürünler mevcuttur. yoresel.com olarak özlemini duyduğunuz, memleketinizin yöresel  ürünlerine ulaşma kolaylığı sağlıyor ve organik, natürel beslenme ihtiyacınızı doğrudan üreticiden temin edebilmenizi sağlıyoruz. Organik beslenme, sağlıklı bir yaşamın temel taşıdır. yoresel.com’da  doğal ve organik ürünlere tek tıkla ulaşmanız mümkün.

Organik Ürünler Nedir?

Doğal yöntemler ile edilmiş, el yapımı, hakiki ürünlere organik ürünler denir. Ürünün tohum halinden alıcıya ulaşana kadar hiçbir kimyasal madde kullanılmasıdır. yoresel.com dilediğiniz tüm ürünlerin organik olanını size sunmaktadır.

Ürünlerde Bulunan Editör Onaylı Etiket Nedir?

yoresel.com’un satın alma ekibinin gerekli incelemeler ve denetlemeler sonucu onay verdiği ve testler sonucu %99 oranında memnuniyet almış ürünlerdir. Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz ve iade garantisi olan ürünler yoresel.com tarafından editör onayı almaktadır. Yoresel.com’dan alacağınız tüm ürünlerin sertifikası bulunmaktadır ayrıca ürünün listelendiği sayfanın sağ tarafında yöresini görebilir ve “satıcıya soru sor “ alanı ile aklınıza takılan sorularda satıcı ile ileşime geçebilirsiniz.

yoresel.com'da Kargolama Süreci

Sipariş ettiğiniz ürün 1-3 gün içerisinde hazırlanır (ürünün hazır gıda ve ya taze gıda olması ile alakalıdır). Gerekli kontroller sonrası satıcılarımız tarafından korunaklı ve tazeliğini kaybetmeyecek şekilde paketlenerek kargoya teslim edilir. Şiparişiniz bulunduğunuz ile göre 1-3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşır.

yoresel.com'dan Alışveriş Yaparak Yerel Üreticilere Destek Olduğunuzu Biliyor Muydunuz?

yoresel.com’ dan almış olduğunuz ürün ile yöresel  lezzetlerle dolu olan kültürümüzü yaşatmış olup aynı zamanda küçük çaplı yerel üreticilerin kalkınmasına destek olmaktasınız.