Yöresel.com

Organik Yöresel Lezzetler

Oldukça geniş bir sofra kültürü bulunan Türk mutfağında pek çok alternatif yer almaktadır. Ayrıca ülkemizin dört bir tarafında birbirinden lezzetli yiyecekler sürekli olarak taze bir şekilde yapılmaktadır. Bundan dolayı yöresel lezzetler bakımından son derece zengin bir coğrafyada bulunmaktayız. Firmamız birbirinden kaliteli lezzetli olan bu yiyeceklerin tüm ülke halkının istifade edebilmesi için en taze haliyle müşterilerine sunmaya çaba göstermektedir. Yöresel lezzetler içerisinde yer alan yöresel tatlılar özellikle akşam oturmalarında ön plana çıkmaktadır ve tatlılar hazırlanırken en doğal ürünler kullanılmakla beraber vücuda zararlı olacak hiçbir ekstra katkı maddesi devreye girmemektedir.

Yöresel Ürünler ve Hijyen Standardı

Özellikle çocuklu ailelerin pişirmiş oldukları bütün yiyeceklere dikkat etmesi gerekmektedir. Bu noktada hizmet vermekte olan firmamızın ürün portföyünde yer alan yöresel lezzetler hijyen standartları bakımından da test edilmektedir. Bu şekilde özenle paketlenip güzel bir şekilde sunumu yapılan yiyecekler tazeliğini koruyarak sofranıza gelmektedir. Ürünlerin içerisinde katkı maddesi bulunmadığı gibi en taze hali ile beraber üretilmektedir. Bunun gerçekleşmesi için ISO standartlarına dikkat eden bir üretim portföyü firmamız tarafından takip edilmektedir.

Birbirinden Lezzetli Yöresel Ürünler

Üretim portföyümüzde yer alan yöresel lezzetler içerisinde Hatay Antakya kömbesi oldukça beğenilmektedir. Görünümüyle ve tadıyla herkesi büyülemektedir. Ayrıca Antakya yöresine ait olan ceviz dolgulu Kömbe de en kaliteli ürünlerimizden birisidir. Ev yapımı tarhana mutlaka sofralarda bulundurulmalıdır. Hatay yöresine ait olan humus muhteşem bir lezzet olarak Osmanlı kültüründen gelmekte olan bir damak tadıdır. Ayrıca Karakılçık köftelik bulguru o muhteşem tadı ile beraber en lezzetli köftelerin yapılması için devreye girmektedir. Yine satış portföyümüzde bulunan doğal kabak tatlısı ve keçi sütü tuzlu yoğurdu oldukça özel tatlardır.

Yorum Yaz