Yöresel.com

Paylaş

Mis Muğla Tarhanası, Doğal Ve Sağlıklı ( Tarhana, Börülce, Kuru Biber ) (#NF92716330)

110,00 TL
 • Tarhana, Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biridir. Ancak bu lezzetli yiyecek, yalnızca lezzetiyle değil, aynı zamanda sağlık açısından da çok faydalıdır. Tarhana, protein, karbonhidrat, yağ, vitamin ve mineraller gibi besin öğelerini içeren zengin bir yiyecektir. Bu yüzden vücudun ihtiyaç duyduğu tüm besin öğelerini karşılar.

  Tarhana, sindirim sistemine de yardımcı olur ve midede bulunan asit seviyesini düşürür. Ayrıca tarhana, probiyotikler adı verilen sağlıklı bakteriler içerir. Bu bakteriler, bağırsak sağlığını korur ve düzenler. Tarhana, ayrıca iştahı azaltıcı etkiye sahiptir ve kilo vermeyi kolaylaştırır. Kabızlık sorununu önleyen ve bağırsak hareketlerini düzenleyen tarhana, vücutta bulunan toksinleri de atılımını hızlandırarak vücut temizliğine yardımcı olur.

  Tarhana, saç ve cilt sağlığını da destekler ve cildin parlaklığını artırır. Mide ve bağırsak rahatsızlıklarına iyi gelen tarhana, ayrıca yüksek tansiyon ve şeker hastalığı gibi kronik hastalıklara karşı da koruyucu etkiye sahiptir. Tarhana, sindirim sistemine yardımcı olması nedeniyle stres azaltıcı etkiye sahiptir ve ruh sağlığını olumlu yönde etkiler.

  Tarhana, ayrıca sıcak ya da soğuk olarak tüketilebilir. Örneğin, sıcak tarhana çorbası içmek, soğuk havalarda vücudu ısıtır ve rahatlatır. Tarhana, aynı zamanda tatlı olarak da tüketilebilir. Örneğin, tarhana köftesi, tarhana dolması gibi yemekler yapılabilir.

  Bizler doğal hayatın sürdürülebilirliğini sağlamaya çalışan çiftçileriz. Her zaman insanlara en doğal ve en güvenli ürünleri ulaştırmayı hedefliyoruz. Tüm ürünlerimize doğadan ulaşıp özenle paketliyor, insanları suni gıdalardan olabildiğince uzak tutmaya çalışıyoruz. Afiyet olsun… 

 • Giriş yapmamış olarak görünüyorsunuz. Lütfen yorum yazabilmek için giriş yapın.

 • Yapılan 1 alışverişten aldığı 0 değerlendirmede %NAN olumsuz puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 0 0
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 0 0
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 0 0
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 0 0
 • Mağazaya soru sorabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...