Yöresel.com

Organik

Sonuçları Filtrele
Fiyat (TL)
-
Yöre
  • Antalya2
Limit:
Sıralama:

2 sonuçtan 1 ile 2 arası görüntüleniyor.

Organik Ürünler

Organik ürünler, kimyasal madde kullanılmadan doğal yollar ile üretilirler. Zengin çeşitliliğe sahip ve farklı yörelerde üretilen kaliteli ürünleri, organik ürünler kategorisinde bulabilirsiniz. Sağlıklı ve besin değeri, diğer ürünlere göre daha yüksek olan organik ürünlere daha kolay ulaşabilirsiniz. Güvenli ödeme imkanı, kapıya teslim ve kargo bedava seçenekleri ile keyifli bir alışveriş sizleri bekliyor. Çanakkale’den Ankara’ya, Ordu’dan Hatay’a kadar farklı yörelerde üretilen ürünler, organik üreticiler tarafından kısa sürede size ulaştırılır. Organik reçel, bakliyat, baharatlar, kuru meyve, makarna, çorba, tarhana, erişte, kuruyemiş, unlu mamüller, kurutulmuş sebze, şifalı bitkiler ve doğal mantı gibi yüzlerce ürün sizlerle buluşuyor. Sürekli güncellenen ürün listesi ile sizlere daha fazla çeşit sunuluyor. Ürün seçiminde, ihtiyacınıza yönelik olarak seçenekleri daraltabilirsiniz. Organik ürünlerin yetiştirildiği yörelere göre arama yapabilir ve ihtiyacınız olan ürünlere uygun fiyatlarda kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Neden organik gıda tercih etmelisiniz?

Organik gıdaların yetiştirme ve işleme süreçlerinde gıdalar besin değerini daha fazla korur. Bu da organik gıdaların besleyici olmasını sağlar. Organik ürünler; daha iyi sindirilir, vücudun bağışıklık sistemini güçlendirerek daha dirençli olmasını sağlar. Organik ürünler, sağlıklıdır. Üretiminde sağlığa zararlı, bağışıklığı düşüren ve vücutta biriken zararlı kimyasallar kullanılmaz. Organik olmayan ürünlerde ise ilaç kalıntısı bulunur. Bu ilaçlar, ilerleyen yaşlarda çocukların obezite ve kanser gibi farklı sağlık problemleri yaşamasına neden olur.

Organik ürünler, güvenilirdir. Organik üreticiler, belirli standartlar doğrultusunda düzenli olarak denetlemeye tabi tutulurlar. İlgili yönetmelik çerçevesinde üretimden tüketiciye ulaşana kadar her aşamada zorunlu kontrollerden geçirilerek belgelendirilir. Organik ürünler çevre dostudur. Toprak, hava, genetik düzen ve su kaynaklarını korur. Ayrıca bunların sürdürülebilirliğini de destekler. Yenilenebilen enerji kaynaklarından faydalanır ve enerji tüketimini düşürür.

Organik gıdalar, lezzetlidir. İçerisinde son kullanım tarihini uzatmak için koruyucular kullanılmadığı için, taze olarak sunulur. Bu da diğer gıdalardan daha fazla lezzetli olmasını sağlar.

Siz de kaliteli beslenme ve sağlıklı bir yaşam için, farklı yörelerde üretilen organik ürünleri tercih edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine sahip yoresel.com sizlere ürünlerin en doğal halini sunuyor.