Yöresel.com

Sarıbahçe Enginar Sirkesi (500 Ml) (#1026)

26,90 TL
 • Enginar Sirkesi Ev Yapımı

  Enginar Sirkesi, Sarıbahçe sizler için enginarların doğal ve ilaçsız olanlarını kullanarak doğal yöntemler ile Enginar sirkesi hazırladı.

  Nasıl mı yapıyoruz , yıkadığımız enginarları tamamen kurumasını sağladıktan sonra, küçük küçük parçalara ayırıyoruz. Cam kavanozlarda sirke kurma işlemini yaparak sabırla katkısız olarak fermante olmalarını sağlıyoruz. 15-20 gün sabah akşam karıştırıyoruz. Sirkeyi ne kadar uzun zaman bekletirseniz o kadar iyi olur.


  Enginar Sirkesi Kullanımı


  Her sabah aç karnına çay bardağının yarısı kadar içilmelidir. Mide rahatsızlığı olan kişiler tok karnına içmelidir. Eğer bir mide rahatsızlığınız yoksa kesinlikle her gün aç karnına çay bardağının yarısı kadar içmelisiniz. İçtiğiniz sirke doğal ve kimyasalsız sirke olmalıdır.

   

  Enginar Sirkesini Faydaları


  Kanı temizliyor, toksinleri atıyor Güçlü bir idrar söktürücü olduğundan böbreklerin çalışmasını düzenleyerek vücuttaki zararlı sıvıların dışarı atılmasını kolaylaştırır, 
  Böbrekteki kumların dökülmesine yardım eder.
  Enginar sirkesi karaciğer hastalıkları ve kolesterol için fayda sağlarken mide ve bağırsak rahatsızlıklarında dezenfekte özelliği taşıyor.
  Antioksidan, kan temizleme ile ishal kesmede oldukça fazla önerdiğimiz nar sirkesinin tansiyon ve kolesterol düşürücü özelliği de bulunmaktadır.
  C vitamini özelliği bulunan limon sirkesi bağışıklık sistemi rahatsızlıkları, kan yağlarını temizleme ve enfeksiyon hastalıklarında kullanılıyor.

 • Yorum Yap

  Ürüne Puan Verin
 • Yapılan 101 alışverişten aldığı 3 değerlendirmede %66.67 olumlu puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 2 1
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 1 2
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 2 1
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 3 0
 • Mağazaya soru sorabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...