Yöresel.com

Taze Çökelek (inek Sütü İle ) 1 Kg (#849)

17,50 TL
Gelince Haber Ver
 Stoğa gelince haber ver
 • TAZE ÇÖKELEK 1KG

   

  Çökelek protein ve kalsiyum açısından zengin   gıdalardan biri olup ayrıca içeriğinde bolca A Vitamini ve fosfor barındırır. Kahvaltılarda ara öğünler de Peynir niyetine tüketilir.

   

  Çökelek Yapımı genelde tüm yörelerde aynı olup yoğurdun yayıkla ayranı alındıktan sonra ayran pişirilerek suyundan ayrılır. Ürün yapımında kullanılan  bez torbalar yada temiz tülbent içerisine alınarak üzerine ağırlık koyulur, içerisindeki suyunu bırakana kadar bekletilir ve elde edilen çökelek tüketilmeye hazır olarak sofralara sunulur.
   
  Çökelek Antakya mutfağında günlük kahvaltılarda zeytinyağı,pul biber, kuru dağ kekiği eşliğinde de afiyetle tüketilen gıdalardan biridir.
   

   
    Ürünlerim Nasıl Gönderilir?

  Isı transferini önleyen ve darbelere karşı absorbe özelliği bulunan Strafor köpük kutular, buz aküleri, vakumlu poşetler, patlar balon ve özel ambalaj malzemeleri ile ilk günkü tazeliğinde bozulmadan, kırılmadan sofranıza getiriyoruz.

   

  Peki Geri İade ve Değişim Hakkım Var mı?

  Aldığınız ürünleri 14 gün içinde geri iade hakkınız bulunmaktadır.Ürün herhangi bir şekilde bozuk, ezik ve kırık geldiyse hemen bizimle irtibata geçtiğiniz takdirde sorununuzu hemen çözüyoruz.

   

  Kargolarınızın Takibini Yapıyoruz

  Ürünler kargoya verildikten sonra size takip kodu içeren mail gönderimi yapıyor , kargonuzu teslim alana kadar takip ediyoruz.

   
  Hataydanal ile Güvenli Alışveriş
  Hatay merkezde faaliyet gösteren şirketimiz, 5 senede Türkiye genelinde onbinlerce müşterimizin güvenini kazanmanın ve yaklaşık 50 bin adet ürünün sorunsuz teslimatını sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.
 • Yorum Yap

  Ürüne Puan Verin
 • Yapılan 432 alışverişten aldığı 37 değerlendirmede %93.92 olumlu puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 36 1
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 35 2
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 35 2
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 33 4
 • Mağazaya soru sorabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...