Yöresel.com

Urfa Acı Ev İsotu 200 Gr (#11858)

19,99 TL
 • Urfa acı ev isotu oldukça doğal üretim aşamalarından geçerek sizlere ulaştırılıyor. Birçok kullanım alanı bulunan isotun bizlerden alınmasının en büyük avantajı ev yapımı olmasıdır. Tamamen Urfa’ya has olan üretim aşamalarından geçen isotu sizlere gönderiyoruz. Hakiki isot olarak söylenen acı ev isotu farklı renk seçenekleri ile birlikte sizlere ulaştırılıyor. Kullanıldığı yere renk ve lezzet katan isot bizlerin katkısı ile birlikte çok daha özel bir yere sahip oluyor. Acı severler için de ayrı bir yeri olan Urfa acı ev isotu oldukça özenle hazırlanarak sunuluyor.

  Urfa Acı Ev İsotu Faydaları

  Çeşitli faydaları bulunan acı ev isotu herkese öneriliyor. Özellikle ev yapımı tekniklerle birlikte yapıldığından dolayı faydası oldukça büyük olan isotun avantajları da çok fazla oluyor. Metabolizma hızlandırıcı, zayıflatıcı, mide sorunlarını giderici olan acı ev yapımı isot tüketilmeye hazır şekilde bekliyor. Çeşitli çiğ köfte yapımlarında vazgeçilmez ana malzeme olarak kullanılan isot eğer doğru yerden seçilmemişse kötü lezzet ve renk sağlayacağından dolayı önemli bir malzeme oluyor. Urfa acı ev isotu sayesinde ise en iyi lezzetlerin ortaya çıkması artık mümkündür. Fabrikasyon üretim aşamalarından geçmeyen ve tamamen ev yapımı olarak üretilen Urfa acı ev isotu acı severlere son derece tavsiye ediliyor. Urfa’ya has olan bir acısı bulunan isotun faydası ve tazeliği de başka hiçbir yerde bulunmayacak cinstendir.

  Hakiki Urfa İsotu Sparişi

  Şimdi satın almak isteyenler için özel bir fiyattan indirimli şekilde alınabilen Urfa acı ev isotu 1, 3 ve 5 kilogramlık paketler halinde alınabiliyor. Çeşitli faydaları bulunan ve farklı lezzetlerde ana malzeme olarak tercih edilen isottan faydalanmak için hemen siparişinizi oluşturun. Ev yapımı bir üretim aşamasından geçen acı isotumuz kendine has bir acılığı olarak sunuluyor. Acı severlerin mutlaka tercih etmesi gereken ve başka hiçbir yerde bulunmayan hakiki isot olarak sizlere sunuluyor. İçerisinde hiçbir şekilde katkı maddesi ya da renklendirici madde bulunmayan acı ev isotu Urfa’nın uzun yıllardır kullandığı ev yapımı teknikleriyle birlikte ortaya çıkıyor. Çok özel bir lezzet ve renk sunan hakiki isottan faydalanmak için hemen siparişinizi yapın.

 • Giriş yapmamış olarak görünüyorsunuz. Lütfen yorum yazabilmek için giriş yapın.

 • Yapılan 0 alışverişten aldığı 0 değerlendirmede %0 olumsuz puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 0 0
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 0 0
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 0 0
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 0 0
 • Mağazaya soru sorabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...