Yöresel.com

Urfa Koyun Sade Yağ 1 Kg (#11960)

99,90 TL
 • Urfa Koyun Sade Yağ

  Et yemeklerinize eşlik edecek Urfa koyun sade yağ çeşidimiz, uygun fiyat değerleri ile toptan satış hizmetimiz kapsamında sizlere sunuyoruz. Sağlıklı yağ tüketimini gerçekleştirmek ve margarin kullanımının önüne geçmek için yöresel yağımızı, profesyonel hizmetimiz kapsamında sipariş edebilirsiniz.

  Urfa Koyun Sade Yağ Özellikleri Nelerdir?

  Urfa koyun sade yağ çeşidimizin en temel özelliği margarin ve raf ömrü uzatılmış yağ çeşitleri gibi katkı maddesi içeren bir ürün olmamasıdır. İnsan sağlığını destekleyen yapısı ile ön plana çıkar. Diğer bir özelliği ise Bereketli Harran Ovası ve çevresinde yer alan meralarda yetişen koyunların sütlerinden elde edilmesi ve üretim aşamasında mükemmel kıvamı almasıdır. Katkı maddesiz, sağlıklı ve yöresel lezzeti ön plana taşıyan Urfa koyun sade yağ satın almak için kaliteli satış hizmetimiz kapsamında siparişleriniz iletebilirsiniz.

  Urfa Koyun Sade Yağ Fayları Nelerdir?

  Sizlerin beğenisine sunduğumuz Urfa koyun sade yağ seçeneğimizin faydaları şu şekildedir:

  • Urfa koyun sade yağ, kemik ve kas gelişimini sağlar.
  • Damar tıkanıklığını önleyerek, kalp sağlığını koruma altına alır.
  • Düzenli tüketimde sinir hücreleriniz güçlendirerek, siyatik, romatizma, felç gibi sorunları yaşam riskiniz düşürür.
  • Vücudunuzda yer alan zararlı serbest radikallerin sayısını azaltır.
  • Bağışıklık sisteminizi destekleyerek, hastalıklara karşı daha dirençli bir metabolizmaya sahip olabilmenizi sağlar.
  • Cildinizin daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar.
  • Sindirim sistemi sağlığınız destekler.

  Bu gibi faydaları sunarken lezzetli yemeklerinize doğallığı ile eşlik eden yöresel ürünü, Urfa koyun sade yağ online satış hizmetimiz kapsamında edinebilirsiniz.

  Urfa Koyun Sade Yağ Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

  Urfa koyun sade yağ fiyatları, siparişlerini kapsamında bize ileteceğiniz alım miktarınıza bağlı olarak değişmektedir. Gram veya kilogram cinsinden bizlere aktaracağınız siparişleriniz için toptan satış hizmetimiz kapsamında uygun fiyat değerlerini sizler için sunuyoruz. İdeal alım ölçünüz belirleyerek, bütçenize uyumlu fiyat değerleri üzerinden bu sağlıklı yağ çeşidini sipariş edebilirsiniz.

  Urfa Koyun Sade Yağ Kimler Tarafından Tüketilmelidir?

  Sağlıklı beslenme alışkanlığına geçiş yapanlar, katkı maddesiz bir yağ tüketmek isteyenler, hamilelik ve emzirme döneminde olanlar, gelişim çağındaki çocuklar ve gençler, kas ağrı oranı yüksek olan bireyler Urfa koyun sade yağ çeşidini tüketmeleri gereken kişilerdir. Özellikle erken yaşta kas ve kemik gelişimini destekleyen bu yağ çeşidimiz, çocukların ilerleyen yaşlarında kas ve kemik rahatsızlıklarına yakalanmalarının önüne geçer.

  Diğer yandan mide yanması ve kabızlık gibi problemleri sık şekilde yaşıyorsanız, Urfa koyun sade yağ seçeneğini yemeklerinizde kullanarak, sindirim rahatlığından yararlanabilirsiniz.

  Urfa Koyun Sade Yağ Hangi Vitamin Ve Mineralleri İçerir?

  Urfa koyun sade yağ çeşidimiz, D ve E vitaminlerini ve aynı zamanda Selenyum’u içerir. K2 vitamini bakımından zengindir. K2 vitamin kandaki kalsiyumun dişlerde ve kemiklerde birikmesini sağlayarak, kemik dokularını güçlendirmektedir. Zengin besin değerine sahip olan Urfa koyun yağımızı, Urfa koyun sade yağ toptan satış hizmetimizden yararlanarak, dilediğiniz miktar üzerinden temin edebilirsiniz.

  Urfa Koyun Sade Yağ Hangi Yemeklerde Kullanılır?

  Urfa koyun sade yağ ile lezzetli et yemekleri ve sebze yemekleri hazırlayabilirsiniz. Özellikle güveçte veya ızgara tekniğinde pişirdiğiniz koyun ve dana eti çeşitlerinde, sulu et yemeklerinde, kış ayları için hazırladığınız vitamin oranı yüksek yöresel çorbalarda Urfa koyun sade yağ seçeneğimiz tercih edebilirsiniz. Üzerinde kaşar eriterek hazırlayacağınız, fırında türlü tarifleriniz koyun yağı ile hazırlayabilirsiniz.

  Aynı zamanda ızgara tarifleriniz için ateşte pişireceğiniz biber, domates, patlıcan ve soğan gibi sebze çeşitlerini Urfa koyun yağının katkısız formülünden yararlanarak hazırlayabilirsiniz. Bu kapsamda ön plana alacağınız Anadolu’ya ait lezzet ile damakta unutulmaz bir tat yaratırsınız.

  Evlerinizde ve restoranlarınızda lezzetli, enerji verici tarifler hazırlayabilmenize imkan sunan Urfa koyun sade yağ çeşidimizi, toptan satış hizmetimiz kapsamında sizlere sunuyoruz.

 • Giriş yapmamış olarak görünüyorsunuz. Lütfen yorum yazabilmek için giriş yapın.

 • Yapılan 0 alışverişten aldığı 0 değerlendirmede %0 olumsuz puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 0 0
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 0 0
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 0 0
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 0 0
 • Mağazaya soru sorabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...