Yöresel.com

Yoğurtsuz Sütsüz Bebek Tarhanası (#3361)

30,90 TL
 • Diğer ürünlerimiz gibi toz tarhanalarımız tamamen doğal yöntemlerle yapılmaktadır. Soğuk kış günlerinde bebeğinizin ve sizin içinizi ısıtacak çorba çeşitlerimizden sadece birisidir tarhana.

  Genç yaşlı herkesin tüketmesi gereken tarhana çorbası besleyici ve doyurucudur. Çocuklar için çok besleyici olan tarhana, bebeklerde ek gıda olarak en çok tercih edilen besinler arasındadır.  Karbonhidrat açısından zengin olmasından dolayı doyurucudur. Ayrıca iştah açıcı olması da tarhananın faydaları arasındadır.

  Bebekler gibi gelişme çağındaki çocuklar için de çok faydalı olan tarhana, kemik gelişimine de katkı sağlar ve kemikleri güçlendirir.Yoğurtsuz ve sütsüz tarhanamızın içinde  tam buğday unu ve  döğme buğday bulunmaktadır. Özellikle alerjen çocuklarımız düşünülerek üretilmiş bir tarhana çeşidimizdir.Tüm annelerimiz alerjen bebeklerine bu çorbayı gönül rahatlığıyla içirebileceklerdir.

  İçindekiler:  Buğday unu, ve aşurelik buğday,Gluten içerir. Alerjenler altı çizilidir.

  Pişirme önerisi: Bir çay kaşığı ayçiçekyağı  ve Bir su bardağı tavuk suyunu ilave ediniz. Önceden ıslatmış olduğunuz bir çorba kaşığı bebek tarhanasını ilave ederek kaynayana kadar karıştırınız. Afiyet olsun.NOT:Tarhananızı piştikten sonra mutlaka blenderden geçirmeyi ihmal etmeyiniz.

  Serin ve rutubetsiz yerde muhafaza ediniz.

  Net miktarı: 200 gr ℮

 • Giriş yapmamış olarak görünüyorsunuz. Lütfen yorum yazabilmek için giriş yapın.

 • Yapılan 71 alışverişten aldığı 0 değerlendirmede %NAN olumsuz puan aldı

  Mağaza Performansı
  Ürününüz zamanında kargolandımı ? 0 0
  Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 0 0
  Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 0 0
  Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 0 0
 • Mağazaya soru sorabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...