Yöresel.com
 • %40 İndirim
 • Zahter (dağ Kekiği) (#10117)

  25,00 TL 15,00 TL
  • Zahter bitkisi öksürüğe karşı faydalıdır. Öksürüğün kesilmesine karşı destek sağlamaktadır. Zahter çayı da öksürüğe karşı kullanılmakla birlikte boğaz ağrısını gidermekte de faydalıdır. - Özellikle kış aylarında grip ve soğuk algınlığına karşı savaşır,vücudun direncini arttırır ve gribi hafifletir.

   - Zahter bitkisinin en önemli etkenlerden birisi de kanserli hücrelerin çoğalması da önlenir. Kanser riskini azaltan en önemli bitkilerden bir tanesi zahterdir. Aynı zamanda zahter bitkisi lifli bir besin olarak bağışıklığı da destekler. Bunun yanı sıra vitamin ve mineraller de yüksek oranda bulunur. İdrar söktürücü olan zahter bitkisi aynı zamanda hazmı da kolaylaştırır.
    

   - Vücudun direncini arttıran zahter bitkisi grip gibi pek çok hastalığa karşı da oldukça yararlıdır. Zahter pek çok farklı şekilde kullanılabilir. Ağız içi ve diş sağlığı için de zahter suyu kullanılabilir. Zahter suyu ile ağızda gargara yapılabilir. Bu sayede ağız içerisinde bulunan yaralar da giderilecektir. Ağız içi doğru bir şekilde dezenfekte ediliyor. Aynı zamanda ağız kokusunu da önlüyor.

  • Giriş yapmamış olarak görünüyorsunuz. Lütfen yorum yazabilmek için giriş yapın.

  • Yapılan 37 alışverişten aldığı 0 değerlendirmede %NAN olumsuz puan aldı

   Mağaza Performansı
   Ürününüz zamanında kargolandımı ? 0 0
   Ürününüz anlatıldığı gibi elinize ulaştı mı ? 0 0
   Kargolama tarzı hoşunuza gittimi ? 0 0
   Satıcı ile iletişiminizden memnun kaldınız mı ? 0 0
  • Mağazaya soru sorabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...